Дефицит магния в организме связали с неприятным состоянием

Магний играет важную роль в работе мозга и настроении. / 1zoom.ru

Магний играет важную роль в работе мозга и настроении.

Магній - четвертий за вмістом мінерал у вашому тілі. Він бере участь у більш ніж 600 клітинних реакціях, від створення ДНК до скорочення м'язів. Експерти в галузі охорони здоров'я показали, що низький рівень магнію пов'язаний з багатьма поганими наслідками для здоров'я, включаючи слабкість, депресію, високий кров'яний тиск, діабет 2 типу і хвороби серця.

Магній відіграє важливу роль в роботі мозку і настрої.

Фактично, провідні експерти в галузі охорони здоров'я вважають, що людина може стати більш схильною до депресії, якщо в її організмі низький рівень магнію.

Аналіз, проведений за участю понад 8 800 осіб у віці до 65 років, у яких було найнижче споживання магнію, мав на 22 відсотки більший ризик депресії.

Читати такожМагній: ознаки нестачі в організмі і наслідки

Деякі експерти також вважають, що низький вміст магнію в сучасній їжі може викликати багато випадків депресії і психічних захворювань.

Стверджується, що добавки з магнієм-один з кращих видів вітамінів для захисту від серцевих нападів і високого кров'яного тиску.

За словами Холланда і Барретта, магній допомагає організму виділяти гормоноподібне з'єднання, зване простацикліном.

Цей гормон знімає напругу стінок кровоносних судин, що згодом знижує артеріальний тиск. Підтримання нормального кров'яного тиску також знизить ваші шанси на смертельний серцевий напад.

Додавання всього 100 мг магнію в раціон може знизити ризик діабету на цілих 15 відсотків.

Точно так само людина може бути більш схильна до ризику дефіциту магнію, якщо у нього діагностовано діабет.

Це пов'язано з тим, що пацієнти схильні втрачати багато магнію з сечею, оскільки організм намагається позбутися від зайвого цукру.

Дефіцит магнію пов'язаний з інсулінорезистентністю, яка відіграє центральну роль у розвитку діабету 2 типу. Дефіцит магнію може виникати через недостатнє споживання магнію, порушення всмоктування мінералу в кишечнику або надмірної його втрати.

Велика кількість магнію може бути втрачено через тривалі вправ, лактації, надмірного потовиділення або хронічної діареї, захворювань нирок, надактивної щитовидної залози або низького рівня в крові.

Дефіцит магнію часто пов'язаний з низьким рівнем кальцію і калію в крові, а при його дефіциті може виникнути підвищена дратівливість нервової системи, включаючи спазми рук і ніг, м'язові посмикування або судоми.

Національна медична академія рекомендує не перевищувати 350 мг додаткового магнію в день.

Природні харчові джерела магнію включають зелені, листові овочі, горіхи, боби і цільнозернові злаки.

Найкраще їсти цільну їжу, так як магній може бути втрачений під час очищення і обробки.

Щоб допомогти вилікувати ряд захворювань і знизити ризик подальших ускладнень, настійно рекомендується, щоб щоденна добавка магнію була частиною вашої повсякденної звички.

Новости сейчасКонтакты