Опасный жир: диетологи назвали продукты-"жиросжигатели"

Висцеральный жир - сложнее, потому что он хранится вне досягаемости, но есть проверенные методы борьбы с ним. / scarysymptoms.com/

Висцеральный жир - сложнее, потому что он хранится вне досягаемости, но есть проверенные методы борьбы с ним.

Вважається, що вісцеральний жир викликає ряд небезпечних для життя станів, таких як серцево-судинні захворювання і діабет 2 типу. Розташування вісцерального жиру пояснює його смертельну небезпеку-він знаходиться поруч з життєво важливими органами тіла. На перший погляд шкода, яку завдає цей жир, може здатися нелогічним.

Більшість людей зациклюються на підшкірному жирі-типі жиру, який можна вщипнути, - але цей тип жиру не представляє такого ж рівня небезпеки.

Вісцеральний жир-складніше, тому що він зберігається поза досяжністю, але є перевірені методи боротьби з ним.

Поліпшення дієти незмінно є ключем до скорочення жиру на животі, і дані свідчать про те, що збільшення споживання певної їжі може допомогти в цьому.

Згідно з дослідженням, опублікованим в The American Journal of Clinical Nutrition, у людей, які споживали кілька порцій цільнозернових в день, обмежуючи щоденне споживання рафінованих зерен, виявилося менше вісцерального жиру.

Дослідники з Дослідницького центру з проблем старіння в області харчування людини Міністерства сільського господарства США імені Жана Майера (USDA HNRCA) при Університеті Тафтса виявили більш низькі обсяги вісцерального жиру у людей, які вважали за краще їсти в основному цільнозернові, а не очищені зерна.

"Обсяг був приблизно на 10 відсотків нижче у дорослих, які повідомили, що їли три або більше щоденних порції цільнозернових і обмежили споживання очищених зерен до менш однієї порції в день", - сказала перший автор Нікола Маккеун, доктор філософії, вчений з програма харчової епідеміології в USDA HNRCA.

"Наприклад, скибочка 100% цільнозернового хліба або півсклянки вівсянки складають одну порцію цільного зерна, а скибочка білого хліба або півсклянки білого рису є порцію очищених зерен».

МакКаун та його колеги, у тому числі старший автор Керолайн с. Фокс, доктор медичних наук, магістр охорони здоров'я, Медичний співробітник Фрамінгемського дослідження серця Національного Інституту серця, легенів та крові( NHLBI), вивчили анкети дієти, представлені 2834 чоловіками та жінками, зареєстрованими в дослідженні the Framingham Heart Offspring.

Учасники віком від 32 до 83 років пройшли сканування за допомогою мультидетекторно-комп'ютерної томографії (MDCT), щоб визначити обсяги ПДВ та підшкірної жирової тканини (SAT).

ПДВ, вісцеральна жирова тканина-це ще один термін для позначення жиру, який накопичується навколо органів черевної порожнини.

Крім того, в цьому дослідженні автори відзначили, що учасники, які споживали в середньому три щоденні порції цільнозернових, але продовжували їсти багато рафінованого зерна, не демонстрували більш низький обсяг ПДВ.

"Споживання цільного зерна, мабуть, не покращує обсяг ПДВ, якщо споживання рафінованого зерна перевищує чотири або більше порцій на день", - сказав МакКаун, який також є доцентом у школі Фрідмана.

"Цей результат означає, що важливо робити заміни в раціоні, а не просто додавати цільнозернові продукти. Наприклад, готувати з коричневим рисом замість білого або робити бутерброд з цільнозерновим хлібом замість білого хліба".

Корисні цільнозернові продукти включають:

Крім поліпшення дієти, вправи відіграють важливу роль у скороченні вісцерального жиру.

"Відправною точкою для контролю ваги в цілому і боротьби з абдомінальним жиром, зокрема, є регулярна фізична активність помірної інтенсивності-не менше 30 хвилин в день ( і, можливо, до 60 хвилин в день) для контролю ваги і схуднення. жир на животі", - радить Harvard Health.

Дії помірної інтенсивності-це ті, які змушують вас рухатися досить швидко або з достатньою енергією, щоб спалити в три-шість разів більше енергії в хвилину, ніж коли ви сидите тихо.

Силові тренування (вправи з обтяженнями) також можуть допомогти в боротьбі з жиром на животі.

"Точкові вправи, такі як присідання, можуть підтягнути м'язи живота, але не впливають на вісцеральний жир», - додає він.

Новости сейчасКонтакты