Группа шотландских ученых закончила свое, продлившееся целых два десятка лет, исследование, по поводу того, какой фактор влияет на долголетие человека.
Дослідники протягом двадцяти років вивчали замкнуту популяцію короткоживучих диких овець в Шотландії. Вони проаналізували зв'язок між довжиною тіломір( кінцевих ділянок хромосом), їх збереженням і тривалістю життя і прийшли до висновку, що довголіття прямо пов'язане з довжиною тіломір і не пов'язане зі ступенем їх виснаження.
Таким чином, відзначають вчені, на термін життя набагато більше впливає генетична схильність, ніж зовнішні фактори, такі як стрес або харчування.
Дієтолог Деріл Джоффрі порадив утримуватися від перекусів вранці бананами. За його словами, якщо банани є натщесерце, то такий сніданок призведе до збільшення рівня цукру в крові і спровокує загострений апетит, що приводить до переїдання.
Експерти в області харчування з Великобританії назвали продукт, який варто їсти на сніданок щоранку заради довголіття - йдеться про натуральний йогурт.
Данські вчені озвучили основні ознаки довголіття і стверджували люди стали жити довше завдяки розвитку медицини і технологій.