Ром и пепси-кола: ученые узнали, как побороть жуткое похмелье

Ученые нашли средство от похмелья / УНИАН

В США провели исследование во время которого добровольцев поделили на три группы и после застолья дали выпить специальный раствор.

Всі ми знаємо про те, що захоплюватися алкогольними напоями не слід, але не завжди під час застілля вдається дотримуватися цього правила і тримати себе в руках. В іншому випадку на наступний день людину мучить сильне похмілля.

За інформацією MedicalXpress, нещодавно американські вчені провели цікаве дослідження, в якому брали участь 214 осіб віком від 18 до 65 років.

Так, рівно за 45 хвилин до вживання алкоголю, а також відразу після цього добровольцям дали випити спеціальний розчин.

Людей поділили на три групи:

До і після вживання спиртного у добровольців заміряли тиск і взяли аналізи сечі та крові. Дані про стан учасників експерименту вчені зібрали також через 12 годин.

Читати такожСпад коронавіруса і користь алкоголю: нове відкриття вчених

Добровольці пили алкоголь протягом 4 годин.

Як з'ясувалося, в трьох групах інтенсивність симптомів похмілля була різною. Найкраще себе почували ті, хто випив еліксир із рослинними екстрактами та вітамінами. У них зменшився головний біль у порівнянні з учасниками, які прийняли плацебо, на 34%. Нудота скоротилася на 42%, неспокій - на 41%, почуття байдужості - на 27%. Друга група не помітила особливих поліпшень.

За словами вчених, стан добровольців, які вживали алкоголь, поліпшили флавоноїди та поліфеноли, які містяться в рослинах. Також експерти з'ясували, що спиртне не завжди призводить до втрати рідини в організмі.

Як раніше писав Главред, доктор Євген Комаровський повідомив про те, щоб менше нервувати, можна випити приблизно 50 мл алкоголю при розрахунку на напій, який містить 40% спирту. Така доза алкоголю має досить непоганий психотерапевтичний ефект.

Також нагадаємо, Євген Комаровський також говорив, що під час карантину через коронавірус здоровій людині можна пити пиво, але необхідно пам'ятати, що цей напій дуже калорійний, а хворим людям не варто вживати алкоголь.

Новости сейчасКонтакты